Sporo osób kiedy będzie się decydować na kupno butów wybierze takie w wersji z naturalnej skóry, gdyż są one znacznie efektowniejsze i wytrzymalsze. Butami takimi właśnie są buty Tommy Hilfiger. Wytwórca tych butów dostarcza swoim starym i nowym odbiorcom buty męskie, damskie a także dla dzieci. W ofercie również posiada paski i torby. Buty tego producenta znane powszechnie na naszym obuwniczym rynku, i można znaleźć sporą grupę zainteresowanych ich nabyciem osób pomimo dość wysokich cen.

Następną marką obuwia, konkurującą z butami Tommy Hilfiger będą buty Badura, które także są porządnie wykonane jak wymienione wyżej. Również jak poprzedni producent w swojej propozycji ma buty męskie, damskie i sportowe, a dodatkowo dodatki do nich. Producent butów Badura ma własną internetową stronę, gdzie systematycznie umieszcza obuwnicze nowości, związane z danymi sezonami. Następnym cenionym wytwórcą butów jest Caterpillar, jaki dość mocno rywalizuje z dwiema pozostałymi markami butów. Proponowane buty Caterpillar to buty damskie,męskie, dla dzieci, piłkarskie, halowe, ale również klapki i sandały.

Jak zauważyć możemy ten wytwórca butów posiada najszerszą propozycję kierowaną w zasadzie do każdego klienta. Ceny powyższych butów niewiele się różnią od siebie, gdyż wszyscy wytwórcy mają bardzo dobrą renomę. Całościową propozycję obuwia tych wszystkich producentów znaleźć można za pośrednictwem firmowych serwisów, na których jest możliwe także sprawdzenie cen, a dodatkowo wykonanie zamówienia na buty, które wybraliśmy.