Leczenie boreliozy jest jednym z najbardziej udanych przedsięwzięć terapii biorezonansowej. Zanim zdecydujemy się jednak na tą metodą leczenia, konieczne jest zapoznanie z podstawowymi informacjami na temat tej choroby.

Możliwy scenariusz

Kilka dni po ukąszeniu przez kleszcza, pojawia się wysypka, gorączka, ból głowy i uczucie zmęczenia. Należy iść do gabinetu lekarskiego i jeśli mamy szczęście, od razu zostanie u nas zdiagnozowana ta choroba. Dotyka ona coraz większą liczbę ludzi.

Co to jest borelioza?

Jest to choroba, przenoszona przez zarażone kleszcze. Te kleszcze przenoszą zwykle bakterie o nazwie Borrelia burgdoferi. To wraz z odpowiedzią immunologiczną organizmu na zakażenie będzie odpowiedzialne za pojawienie się choroby.

Symptomy i objawy boreliozy

U większości pacjentów najczęściej występuje jakaś forma wysypki, określana jako rumień wędrujący, gorączka, ogólne osłabienie ciała, ból stawów, mięśni i głowy, obrzęk i bolesne węzły chłonne. Objawy uzależnione są jednak od konkretnej osoby. Wczesne objawy rozpoczynają się zwykle 3-30 dni po ukąszeniu zakażonego kleszcza. Większość ludzi doświadcza łagodnych objawów grypopodobnych wkrótce po ukąszeniu, podczas gdy niewielka liczba może mieć bardziej poważne objawy, czasami nawet dopiero kilka tygodni po ukąszeniu.  Nieleczone objawy mogą być cięższe i mogą trwać kilka miesięcy, a nawet lat. W rzadkich przypadkach może nawet prowadzić do śmierci, zwykle z powodu powikłań, związanych z sercem.

Rola biorezonansu w leczeniu

Biorezonans jest metodą diagnostyczną i terapeutyczną, która pochodzi z Niemiec i dostępna jest między innymi w Łodzi w gabinecie bioanna.com.pl. Działa według założenia, że wszystkie komórki w ciele są w doskonałej harmonii, jeśli nie ma choroby. Komunikują się ze sobą i uwalniają określone ilości fal energii. Ta harmonia może zostać zakłócona, gdy te komórki znajdują się w niebezpieczeństwie lub gdy są dotknięte patogenami. Te ostatnie są zupełnie różnymi komórkami i uwalniają różne przebiegi energii.

Chory pacjent zostaje podłączony do maszyny biorezonansowej za pomocą sond, które mogą wykryć te formy fal. Mają też zdolność do uwalniania fal elektromagnetycznych. Rodzaj wykrytej postaci fali determinuje rodzaj patogenu, znajdującego się w organizmie. Kształt fali będzie zależny od kształtu grzyba czy wirusa.

Gdy maszyna biorezonansowa wykryje rodzaj patogenu, uwalnia falę elektromagnetyczną, która jest poza poziomem tolerancji patogenu (w tym przypadku Borrelia burgdoferi). Uszkadza je i oczyszcza organizm, uwalniając ciało od choroby. Warto zapoznać się z tą metodą.